Acapela.tv

17. prosince 2010 v 8:00 | informator |  Informátor
acapela.tv

Již delší dobu (mluvíme tu o době delší než rok ) mám ve svých mozillových záložkách, pod složkou "Jiné", úplně dole, takový malilinkatý, téměř přehlédnutelný odkaz na jednu stránku. Není to jen tak ledajaká stránka. Jinak bych tu určitě o ní nepsal.

Po kliknutí na odkaz http://www.acapela.tv/ se dostanete do úplně nového světa internetu, ve kterém hraje hlavní roli Flash, dokonalý nápad, ještě dokonalejší zpracování a velice vtipný výsledek.
O co ale vlastně jde? Na této stránce se nachází spousta Flash animací na různá témata. Ať už lenochod na stromě, historické zprávy v televizi, mluvící obláček, mluvící květinky, rybička v akváriu...
Hlavním princip spočívá v tom, že po vybrání příslušné animace napíšete vlastní text. A to i Česky! Samozřejmě můžete i v dalších x- jazycích, ale jsme v Česku, takže česky. Dále si zvolíte styl prezentace. Ten už ale záleží na typu vybrané animace. Například u rybičky v akváriu to je její velikost. Čím větší rybyčka, tím hlubší hlas. Pak třeba u animace s květinkami se pomocí táhla nastavuje buď zlost nebo milost mluvící květinky.
Poté nastavíte jazyk dabingu - Česky samozřejmě, a animaci spustíte.
Je až neuvěřitelné, co se dá všechno vymyslet. Kombinací milé grafiky a výborného dabingu můžete vytvářet vlastní přáníčka třeba k Vánocům, Narozeninám či Svátkům. Anebo prostě jen tak, pro zábavu.

Na ukázku je zde jedna má vlastní animace:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KikUsHkA_♥♥ LoWE_ ♥ KikUsHkA_♥♥ LoWE_ ♥ | Web | 17. prosince 2010 v 18:08

No já taky ne

Komentáře jsou uzavřeny.

-