Major Payne - pohádka o mašince

28. března 2011 v 8:00 | gms |  Story
Pohádku vypravuje major Payne jednomu malému klukovi, kterého jeho parta nevzala na akci, protože je ještě malý, aby jej motivoval. Z filmu Major Payne (1995)

Slyšeli jste někdy vyprávět pohádku o malé veselé mašince? Povím vám ji.
Kdysi dávno, v hluboké, hluboké džungli, byla jedna šikovná mašinka. Jela skrz nepřátelské linie. Š-š-š-š, hů, hů hůůů. Měla převést nějaké kalašnikovi a jaderný náklad přes hory a doly k Batalion číslo 2063. Musím vám ale říct, byla tam spousta zlých nepřátel.

Zastavili naši malou mašinku? Ani nápad! Jela furt pryč. Š-š-š-š, hů hůůůů. Ani když se na ni vyškrábali a střelili stojvůdce do očí. Vyvalila se krev a hlen. A zastavilo to naši malou mašinku? K čertu s nima. Prostě mašinka pořád jela dál. Š-š-š-š, hů hůůůů.
Teprve, když vietnamčíci podminovali jeden most a když mašinka vjela na most, potom došlo k výbuchu. BUM! A krev a střeva, lidé a zadky byly úplně všude, kam jste se podívali. Buba vylezl zadními dveřmi. A neměl nohy. Chudák malý Buba! POdíval se na mě a řekl: "Payne, vůbec necítím nohy!" Já jsem řekl: "Bubo, dyť ty žádný nemáš." Podíval jsem se dolů. Jeho pahýly hrozně krvácely a hrozně rychle knitaly. Řekl jsem: "Bubo, do nejbližšího města je to třicet mil. Jesli neumíš chodit po rukách, tak to nezvládneš." a najednou, najednou byli všude kolem vietnamčíci. Byl jsem tam jenom já sám a neměl jsem jinou moižnost lidi, než si prostě prostřílet cestu ven. "ÁÁÁÁÁ! Chcípni ty prevíte! Nikdy nedostanete majora Bensna Payna živého! Bang! Viděl jsem, co jste udělali mým kamarádům! Bang! Bang! Bang!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
-