Hodnocení blogu od CutieJ*

7. května 2011 v 8:00 | gms |  Informátor


Chtěl bych moc poděkovat slečně CutieJ* z bligísku love-and-peace za hodnocení tohohle blogu v tomto článku. Je vidět, že si s tím dala hodně práce, aby prozkoumala každičký prvek, od grafiky přes obsah až po dojmy.
Pravda je, že blog asi nebudou číst slečny v jejím věku. Kterou by také zajímalo nějaké 3D focení nebo informační bláboly, když se zajímají spíše o módu a o to, jak balit kluky. Ale to je naprosto normální. Každý má nějakého koníčka nebo zálibu v určitém věku či životním období. I já jsem kdysi dávno pohrdal blogy, protože mi přišly zbytečné, ale nyní je mi jasné, že je fajn napsat na internet něco, co chci sdělit světu, žádné komerční zprávy, kde se kdo zabil, kdo kde koho přejel, komu se co narodilo a v kolik kdo vykradl banku.
Zkrátka je fajn občas zavítat do stran blogerů a blogerek, kteří píší vlasní nápady, příběhy, názory a publikují zajímavé obrázky či videa. Je fajn vědět, že svět není tak zkažen, jak občas můžeme vidět z televize.
Ale to jsem trochu odbočil od tématu...
Chtěl jsem tím říct, tedy spíše v tomto případě napsat, že jsem rád za každý vlastní názor cizích lidí, kteří se pohybují ve stejných sférách, v tomto případě blogů. Jsem velice rád, že se najdou lidé, kteří nejen ve svých názorech, ale ve svém srdci jsou sami sebou a svět kolem nich není zdaleka tak tmavý, jak se někomu může zdát...
Takže ještě jednou děkuji za hodnocení, moc si toho vážím :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 CutieJ* CutieJ* | Web | 7. května 2011 v 15:09 | Reagovat

Ó ...abych se nezačla červenat ;D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
-