Slavíme 2 roky

31. srpna 2011 v 8:00 | gms |  Z osobního života
Dnes vás bohužel ošidím o pravidelnou dávku komiksových skečů Simpsonů. Chtěl bych dnes tak trochu zavzpomínat na začátky tohoto blogu, které se nesly ve znamení nudy a dlouhých chvilek a až po čase je z něj nyní to, co je.
Popravdě řečeno, nikdy jsem netušil, že si povedu vlastní blogís. Vždycky jsem je neměl rád a přeci jen jsem chlap, ale pak se ve mne přeci jen něco zlomilo a já si jej založil...
Už od počátku byl myšlen jako zdroj zajímavých informací, jako zprávař, který přináší zajímavé zprávy, ať už veselé či smutné, ať už z mého života, nebo života jiných lidí. Nechtěl jsem vytvořit blogový server typu novinky.cz, nebo blog informující o mé osobě - náladě nebo starostech, ale aby se u toho čtenář pobavil, aby jej vždy čekalo něco jiného, zajímavého, bláznivého, něco, co jinde nenajde.
A tím se blog postupně rozdělil na jednotlivé "kategorie":


První z nich je gms. Je to kategorie zaměřená na mou osobu, tedy co si myslím, vlastní názory, duhy či neduhy.
Další je Story. Zde jsou různé příběhy, sny, pohádky ať už mnou vymyšlené, nebo ty, na které bych chtěl poukázat, že ještě existují a zaujaly.
Třetím v řadě je Komik. Ze všech sil se snaží čtenáře pobavit, ať už obrázky, komiksy, vtipnými informacemi.
Následuje Kachnička. Jediné, co ji vystihuje nejvíce je to, že jí nemůžete věřit ani nos mezi očima.
Pak je zde Informátor. Když zaslechne, přečte, nebo objeví něco zajímavého, neuvěřitelného, ihned nás i tom informuje.
Pak je zde Hlavolamač. Jeho příspěvky vám mohou zlomit hlavu svou zamotaností. Nepublikuje sice zas moc často, ale jeho úlohy jsou někdy pěkně nevyzpytatelné.
Posledním zajímavým je 3D fotograf. Snaží se vymýšlet a vytvářet zajímavé fotografie ve 3d formátu.
Dva poslední, celkem nezajímaví, jsou Filmátor, který informuje o zajímavých filmech, píše tipy, hodnotí a Automatické kresby, které tvoří gms, když se nudí a má čas, nebo když si chce vyčistit hlavu.

Co se týče návštěvnosti, pohybuje se denně okolo 10 lidí denně, maximálně 20 a výjimečně i víc. To je pak radosti, že se o blog někdo zajímá. Sice je fakt, že podle počítadla sem zavítají většinou "zbloudilé duše" z googl vyhledávače, ale aspoň někdo.

Tak to by bylo asi všechno, co jsem chtěl napsat. Prolistováním některých kategorií narazíte určitě na něco zajímavého, i třeba ve starších článcích.
A co si tak popřát? Asi vysokou návštěvnost a hodně komentářů bez reklam a hodně spokojených čtenářů a samozřejmě čtenářek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
-