Na vlásku (2010)

5. září 2011 v 8:00 | gms |  Filmátor
Animovaný příběh o unesené princezně, která má tak dlouhé a tak zázračné vlasy. Opravdu povedený film, který nejen svými efekty a animacemi, ale také příběhem zaujme. Vtipné postavy, rozepře mezi zlodějíčkem a královským koněm, a samozřejmě nemůže chybět zlá čarodějnice.
Zaujalo mne chování princezny jako v dnešní době. Puberťačka s respektem k čarodějnici, o které si myslí, že je její matka. Chce poznat svět, který je tam venku. Ale prý je zlý a nebezpečný, proto se ven nikdy neodvážila. Až nyní.

Film doporučuji, zábava zaručena :)

Oficiální text distributora:
Na vlásku je animovaná hudební komedie plná efektů a dobrodružství o dívce, která má kouzelné vlasy zlaté barvy dlouhé víc než 70 stop. Princezna Locika je unesena z hradu svých rodičů již jako dítě a zamčena v tajné věži a touží po dobrodružství. Nyní je ve věku teenagera s bujnou fantazií a odhodlá se s pomocí temperamentního bandity provést velký husarský kousek. Locika a její komplici nacházejí dobrodružství, srdce, humor a vlasy… spoustu vlasů. Prozrazení jejího královského původu visí na nitce a její únosce je jim v patách. Tato komedie je převyprávěním klasické pohádky bratří Grimmů.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 roboiiiiiiik roboiiiiiiik | 4. června 2014 v 16:25 | Reagovat

:-D  :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
-