Kurzové sázení přes internet

3. října 2011 v 8:00 | gms |  Informátor
Je mi jasné, že se nebude nikomu chtít číst různé teorie a praktiky, jak sázet, protože je toho na internetu strašně moc. Tady se dozvíte pár zajímavých poznatků, na které jsem přišel vlastní zkušeností. Předem píšu, že jsem velice opatrný člověk a nikdy neriskuji nic tak, že by mne pak prohra mrzela, nebo to byla veliká díra do mého konta.


Poznatek č.1 - Trpělivost
Když prosázíte všechny peníze hned první den na x-sázkách s "nejvýhodnějším kurzem", buďte si jisti, že moc úspěšní nebudete. Ano, můžete mít sice štěstí, a nebo také ne. A s tím je třeba počítat. Takže je třeba vyčkat na správnou příležitost a nehonit se za vidinou bohatství. Chce si to zkrátka vymezit nějaký čas, který věnujete sázení.

Poznatek č.2 - Mít vlastní rozum
Někdo může být expert na hokej, jiný třeba na tenis. Existuje spousta stránek, kde jsou zdarma tipy na sázení, výběrem například BetUniverse nebo EliteTip. Ale nikdo na světě nemůže se 100% pravděpodobností říci, jaký výsledek bude. Proto se stačí držet vlastních úvah a zdravého rozumu a ne vždy tyto tipy brát jako 100% výsledky.

Poznatek č.3 - Virtuální hranice: nuly, záchytných bodů, výdělku
Uvedu to na příkladu: Na kontě máte ze začátku, dejme tomu, 500Kč. Toto berte jako pro vás nulovou hranici, kde vše pod 500Kč jste v mínusu a vše nad 500Kč jste v plusu. Začněte tedy sázet minimální sumy a s opravdovou rozvahou (viz bod 6). Stanovte si záchytné body, jako například 600Kč, 750Kč a 1000Kč, která když překročíte, zvýšíte sázky z minima na nějaké větší, například z 15Kč na 25Kč při překročení 600Kč, z 25Kč na 50Kč při překročení hranice 750Kč a z 50Kč na 100Kč při překročení hranice 1000Kč na vašem účtě. Tím se zajístí, že vaše výhry budou stále vyšší a vyšší.
Pokud se dostanete hluboko pod 500Kč, třeba ke 300Kč, je třeba si uvědomit, že sázení Vám opravdu nejde a nyní se rozhodněte, buď si hranici nuly snížit, nebo to buď raději nechat chvíli odpočinout nebo ukončit a zbytek peněz si vybrat.
Pokud jste úspěšní a dostanete se nad 600Kč, nastavte si nulu na oněch 600Kč, kde vše pod 600 budete v mínusu, to samé pro 750Kč a pro 1000Kč.

Poznatek č.4 - Výběr sportu
Pro dlouhodobější sázení je vhodný například Formule1, kde jsou pořadí většinou stálá a sázet na TOP 6 jezdců, nebo v případě, že jezdí nějaký opravdu dobrý jezdec, vsadit na TOP 3. Jasně, na TOP 6 jezdce nejsou tak suprové kurzy jako na TOP 3, ale opatrnosti není nikdy dost.
Pokud máte zrovna čas a chuť, zkuste sázení přímo online. Zde jsou vhodné sporty Stolní tenis nebo Badbinton, popřípadě Tenis. Je to hlavně z důvodu časové náročnosti, kdy se Stolní tenis hraje necelých 20 minut, Badbinton zhruba půl hodinky. U tenisu je to ale o hodně déle, tudíž nedoporučuji.

Poznatek č.5 - Sázejte online
Když máte tu možnost, sázejte online na Stolní tenis, nebo Badbinton. Jsou k dispozici sázky jako například: Kdo dosáhne prní tří, pěti nebo deseti bodů, nebo kdo vyhraje první set. To jsou nejvýhodnější sázky, které můžete na online sázení najít. Pro online sázení nikdy sázky nekombinujte!

Poznatek č.6 - Strategie
Strategie je velice důležitá a mnohdy podceňovaná potřeba. Je blbost bezhlavě sázet a pak se modlit, aby to vyšlo. Zde jsou tipy na to, na co a jak sázet.
a) Sázení na to, kdo dosáhne první x-bodů: Jeden z hráčů vede 4-2, vsaďte na 1., že dosáhne první 5ti bodů. Tedy obecně hráč, na kterého vsadíte, musí být minimálně o 2 body napřed pro sázku na 5 získaných bodů, nebo o 3 pro 10 získaných bodů, nebo o 4 pro 15 a 20 získaných bodů.
b) Sázení na to, kdo vyhraje xtý set: Když se hraje například Stolní tenis, vyhrává ten, kdo první získá 11 bodů. Když tedy jeden z hráčů vede 9-6, 10-7, nebo 10-8 je už zřejmé, že vyhraje. Kurz je sice hodně nízký, ale při sázce větší sumy peněz je výhra vyšší. Pozor na to, že u většiny sázkovek už nelze sázek, když má hráč už 10 bodů. Sázky jsou pak již nedostupné a vy jste propásli vaší šanci.
Když se hraje Badbinton, hraje se zpravidla do 21 bodů. Vyhrává-li tedy jeden z hráčů o 4 a více bodů, a do vítězství mu chybí jen 2 nebo 1 bod, je fajn na něj vsadit.

Ale pozor, smůly není nikdy dost, proto to nikdy nepřehánějte a sázky nekombinujte se sázkami jinými, nebo zbytečně neriskujte. Stačí zůstat u minimálních sázek, než se to naučíte a pak, zhruba po 50 sázkách už budete znát systém a automaticky rozpoznávat vhodnou chvíli, nebo znát potřebná pravidla her.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ivan Ivan | E-mail | Web | 12. dubna 2017 v 13:29 | Reagovat

Super článek! Další tip na sázky můžete najít tady : http://uspesne-sazky.cz/ , zde je to tak, že po registraci dostáváte 5 dnů tipy zdarma O_O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
-