Už mě to unavuje...

21. listopadu 2011 v 8:00 | gms |  Z osobního života
Jo, je to tak. Pořád něco dělat. Ať už to jsou úkoly do školy, učení, brouzdání na netu, tvoření her, psaní blogu (což si možná někdo všiml, že už články vychází jen v pondělí), prostě všechno mě už unavuje. Potřeboval bych se tak na měsíc někam zahrabat a nedělat vůbec nic. Jít někam, kde nic a nikdo není, kde po mě nikdo nebude nic chtít, kde se nebudu muset o nikoho bát, kde budu jenom sám pro sebe. Ne, nechci se nechat osvítit a život zasvětit meditacím, ale prostě toho je už strašně moc. Chci dělat všechno, ale nestíhám nic. Stálé přemýšlení nad tím, co, kdy kde a jak mám udělat, co mě čeká, na co nesmím zapomenout. Chtělo by to nějaké tlačítko "Pauza" jako v počítačových hrách, když si potřebujete odskočit...


Nebaví mě ani brouzdat po seznamkách, dívat se na novinky, co mě za kočky ohodnotilo jedničkou na lide.cz. Stejně nikoho z nich neznám. Vůbec nevim, k čemu mi to je. Má to zvednout sebevědomí? Ale mě je to teď úplně jedno. Nechci dělat vůbec nic. Už od září horoskopy slibují, jak najdu tu pravou lásku, jak se to všechno zažehne, jak planety stojí na mé straně. Prdlačku. Kde nic, tu nic. Nechci dělat nic. Prostě pojedu na setrvačník a až se zase něco zajímavýho semele, třeba mě to znovu nakopne, ale momentálně už nemám sílu, ani chuť.
Motta jako - "Užívej si každého dne, jako by byl poslední" momentálně opravdu neupřednostňuji. Pořád se tvářit happy, i když happy nejsem. Navenek být skvělí člověk, zábavný a vtipný, ale uvnitř prázdný, ničím nenaplněn.
Je mi jedno, jakou tenhle blog má návštěvnost, stejně to je jenom byznys pro ty tam nahoře, kteří hrabou peníze z reklamy tady umístěné a blogerům s x-stovkami návštěvníků nic nekápne. Maximálně nějaký soutěže, ale ceny nejsou dvakrát motivující...
Za posledních pár dní jsem poznal celkem fajn lidi, se kterýma se konečně dá normálně kecat, ale pořád mám výčitky a svědomí, že když napíšu, tak spíš jenom otravuju. "kdo píše?... jééé to je zase tenhle otrava". Nechci, už se ani nebudu nikomu srát do zadku. Buď projeví zájem ony, nebo já, ale jenom jednou. Nebodu pořád kolem skákat jako nadržená opice, která chrlí na svět hromady srdíček, které chce mervomocí rozdat všem holkám, které se jí líbí. Taky mě to unavuje a zdržuje od toho, co bych místo toho mohl dělat. Chci se seznamovat a chci být sám. Chci pařit, ale chci mít klid. Chci utíkat, co nejdál to půjde a naplno se vybít, ale chci ležet v posteli a přemýšlet. Chci si dát pořádný kus propečenýho stejku, ale chci jen suchý rohlík. Chci být celou noc vzhůru, ale chci jít spát. Chci být populární, aby mne znal celý svět, ale chci mít soukromí, šedá myška v šedé společnosti.
Chci být vším a chci být ničím.
Chci se dělit, ale chci mít vše jen pro sebe.
Chci dělat nic, ale chci dělat všechno.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 rocnihoroskopy rocnihoroskopy | E-mail | Web | 14. srpna 2012 v 10:29 | Reagovat

S těmi horoskopy souhlasím, z vlastní zkušenosti říkám, 90% horoskopů na internetu jsou žvásty, to nepíší astrologové. Oni sice napíší, že máte Jupiter v 7. domě (štěstí v partnerství), ale už nevidí, že ten Jupiter tvoří opozice na Saturn, z čehož vyjde spíše štěstí v neštěstí. Minulý rok měl být skvělý a místo toho jsem ztratila vše. Naopak, minulý rok byl velice nepříznivý. Raději to nečti a dej si spočítat tranzity.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
-