Tuning ženy nebo auta?

7. května 2012 v 8:00 | gms |  Komik
Chceš vypadat nádherně? Chceš si připadat jako bohyně? Chceš být populární, mít hodně přátel na facebooku a jiných sociálních sítí? Jestli máš dostatek financí, mám tady to pravé řešení! Staň se díky moderním technologiím dokonale krásnou ženou s perfektními rysy a získejt vše, na co si jen vzpomeneš. Nápadníci se jen pohrnou, stejně tak jako peníze z modelingových agentur. Ba co víc - ani nemusíš nic umět, nemusíš se zbytečně mučit ve škole jako ostatní a můžeš klidně vydělávat balík, zatímco tví vrstevníci znuděně vysedávají ve škole. A k tomu celému ještě navrch díky mnoha zahraničním modelingovým agenturám můžeš procestovat celý svět a fotit na exkluzívních místech, o kterých se ti dodnes jen zdálo. Chceš-li dosáhnout všeho, co bylo nahoře vyjmenováno, opravdu ti k tomu postačí jen vzhled. Znáš snad modelku, která umí počítat rovnice? K čemu by jí to asi bylo? Ale přestaň už snít a pojď se podívat, jak na to:
Chceš mít super auto? Chceš být král silnic? Chceš být populární, mít hodně přátel na facebooku a jiných sociálních sítí? Jestli na to máš, mám tu pro tebe to pravé řešení! Vytuň si auto podle svých snů a zdolávej silnice a dívčí srdce po celém světě. Jak tedy na to:

Celé to tedy závisí na změně vzhledu. Pak si stačí jen někde vystavit fotky a nabídky se jen pohrnou.

Fáze 1 - Liposukce (Zbytečnou zátěž pryč)
Fáze úplně první - nebudeš přece všude s sebou tahat ta kila navíc ne?
Určitě musíš dostahovat potřebných parametrů pro nošení modelových šatů a kostýmů. Nemusíš být anorektička, nemusíš se zdráhat v jezení, v dnešní době na to stačí liposukce. Cena se pohybuje okolo 20.000 za celkové provedení. (zdroj: liposukce.cz). Ovšem místo liposukce můžeš klidně nejíst, trápit se hlady a cvičit, což ti zabere klidně i celý rok, né-li víc. Tak jako v každém sportovním autě je každá zbytečná zátěž jen přítěží. A není potřeba ji tahat po dalších servisech nebo obchodech s sebou. Proto zbytečné věci, jako rezerva či různé kryty odstraň, čímž snížíš celkouvou hmotnost. A zdarma! Zbav me se ji tedy ihned.

Fáze 2 - Obličej (Obecný vzhled)
Určitě musíš mít v obličeji ten správný "šmrnc". Průměrné ceny jsou následující:
První dojem je nejdůležitější i u vozidla. Jinak se lidé dívají na zrezlou ojetinu než na nablýskané BMW.
- Nos: 12.000,- (s křivým nosem to nikam nedotáhneš...) (dokonale rovný sací ventilační systém je pro chlazení vysokovýkonného motoru velice důležitý)
- Oční víčka: 11.000,- (mít svrasklá víčka nevypadá na obálkách časopisů moc dobře...) (Světlomety se správným tvarem a zaměřením, aby osvětlovaly vše potřebné)
- Rty: 8.000,- (plné rty jsou základem rajcovního pohledu...) (Přední maska tvého vozu je většinou to, co lidé vidí naposled... Proto je tak důležitá.)
- Tváře: 30.000,- (krásně tvarované tváře ti dodají ten "'dábelský" pohled...) (Boční prahy dodají pohledu z boku tu správnou eleganci a "agresivitě" silničního démona)
- Uši: 5.000,- (s tímto druhem plachet moc daleko nedoplachtíš...) (Vnější zpětná zrcátka musí být dostatečně velká, aby bylo vidět dozadu, ale zároveň malá, aby nesnižovala aerodynamiku)
- Čelo: 14.000,- (zvláště při "mokrých" fotkách, když máš splihlé vlasy, je čelo důležité...) (Přední kapota kryjící samotný motor vozidla musí působit alegantně, ale zároveň musí plnit účel aerodynamiky)

Fáze 3 - Vlasy (Kouřová skla)
Neexistuje topmodleka bez dlouhých vlasů. Vyjímečně se někde vyskytne, ale věz, že ty nejsou z těch nejžádanějších. Cena za prodloužení může být od 8.000 do 30.000, v průměru tedy budeme počítat 19.000,- (zdroj: prodluzovani-vlasu.com)
Neexistuje vytuněné vozidlo bez kouřových skel. Vyjímečně se někde vyskytne, ale věz, že ta auta nejsou z těch zajímavých na TuningParty.

Fáze 4 - Nohy až do nebe (Světlá výška)
Čím delší nohy, tím luxusnější fotky. Tak praví zákon různých takových PlayXXX časopisů. Navíc prý modelingové agentury "otevírají dveře" až od výšky postavy 175cm...
Co se prodlužování končetin týče, našel jsem super video: ceskatelevize.cz.
A nebo výhradně k prodlužování nohou: metoo.cz.
Cenu jsem nikde nenašel, ale odhadem tak průměrně asi 70.000,-
Posazení vozidla co nejvíc k zemi zaručuje dokonalé omezení proudění vzduchu pod vozidlem a tím i zvyšuje jeho stabilitu v prudších zatáčkách. Vždy je nejefektnější mít vozidlo co nejvíce "přimáčklé" k zemi.

Fáze 5 - Dokonalý pas (Nitro)
Mít vosí pas je základ pro focení plavkových kolekcí, plážových scén, nebo propagaci korzetů. Čím útlejší pas, tím více se projeví ta pravá ženskost. Jak ale takového pasu dosáhnout? Řešení bude pro některé možná překvapivé nebo nechutné, ale vězte, že je to ten nejlepší způsob. Odstranění nejnižších žeber umožní zúžení pasu o podstatnou část. (zde je o tom článek: jenprozeny.cz) Cenu předpokládám okolo 60.000,-.
Nitro je nejlepší způsob, jak dostat vozidlo do extrémních otáček a tím zvýšit jeho výkon. Nitroglycerinové lahve jsou většinou ale celkem hodně objemné a proto je potřeba z vozidla vyndat další předměty, které jim navždy uvolní místo.

Fáze 6 - Poprsí (Přední spoiler)
Modelka bez ňader je jako sportovní vozidlo bez nárazníků. Čím větší "nárazníky", tím "sportovněji" působí. Cena se pohybude průměrně na 50.000,- (zdroj: plasticka-chirurgie.info)
Čím delší přední spoiler, tím více vypadá jako letadlo a navíc drží lépe v zatáčkách. Navíc plní stejný účel jako přední maska vozidla.

Fáze 7 - Zadeček (Zadní spoiler)
Pevný kulatý zadeček je další nezbytnou součástí, pokud chceš fotit v plavkách, spodním prádle, nebo šortkách. Cena je okolo 10.000,-
Stejně jako přední, i zadní spoiler je nedílnou součástí vytuněného auta. Při couvání ve vyšších rychlostech je potřeba.

Fáze 8 - Detaily (Detaily)
Doladění detailů, jako je například snědší pleť díky soláriu, nebo tetování, piercing, umělé nehty a řasy, oční kontaktní čočky se smyslnou barvou nebo obrázkem (zdroj: www.top-crazy.cz) (cca 5.000,-)
Doladění detailů jako například chromovaný lak nebo samolepky, podsvícená přístrojová deska a neony podsvícený podvozek, halogenové nebo oxoniové reflektory se zabarvením a rotační disky kol.

Jsi u cíle, je hotovo! Nyní se můžeš kochat svou krásou, vydělávat miliony, cestovat po světě a být žádaná. Můžeš si založit nějaký profil, nebo blog, kam budeš přidávat pravidelně své fotky, a buď si jistá, že návštěvnost a hodnocení bude vždy vysoké. Mnoho úspěchů.
Nyní můžeš objíždět Tuning pátry a balit na to holky. Můsíš ale dát pozor, aby se tě nikdo neptal na samotný motor, protože ten jsi za celou dobu nějak neupravoval.

----------------------------------------------------------------------------
gms: Pár otázek k zamyšlení:
1) Je "tuning ženy" opravdu tak podobný jako tuning vozidla?
2) Co by asi stálo víc? Tuning auta, nebo ženy? Co vy holky myslíte, kam by muž raději investoval takové peníze?
3) Opravdu záleží jenom na vzhledu? (Chytrost, tedy motor, nebyly nějak upravovány)
4) Proč to některé holky přesto podstupují? Mají hodně peněz a neví co s nimi?
5) Co za několik let? Za deset, dvacet, čtyřicet? Jaký asi bude po té době rozdíl mezi ženou a vozidlem?
6) U koho se projeví větší spotřeba?
7) Průměrná konečná cena by tedy byla 314.000,- a to není počítána "údržba". Stojí to vůbec za to? Jaká je cena jednoho člověka? Nedojde tímto spíše k jeho znehodnocení? Lze takovéto peníze investovat lépe? Jak?

V žádném případě neberte tento článek vážně! Komik chce jen pobavit, nikoliv motivovat! A gms se nad tím jenom bezvýznamně zamyslel... ostatně jako vždy... :D
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Natali Natali | Web | 7. května 2012 v 11:34 | Reagovat

Strašně se mi líbí, jak jsi to k sobě přirovnal. V podstatě v tom není žádný rozdíl a oboje je zbytečné. :-D

2 Zprávař gms Zprávař gms | Web | 7. května 2012 v 21:04 | Reagovat

[1]: Hlavně je to všechno jenom o penězích... :/

3 Puff Puff | Web | 7. května 2012 v 21:09 | Reagovat

1)Rozhodně! :D
2)Jistěže žena je dražší :P :D Horší už to bude s tou mužskouinvesticí... :D
3)Hezký auto je na nic, když vám pak někde klekne kvůli motoru :D A co se týká tch žen... mám kolikrát pocit, že ty bohaté a kráné to maj fakt jednodušší, ale zase si říkám, že takové holky chce každej jen na jendu noc, případně s nima bude chodit někdo se stejnou úrovní inteligence :D
4)Protože my ženy takové prostě jsme :D :D Máme děsnou potřebu se líbit :D Nikdy nejsme se sebou spokojené :D Co se pak tká mě samotné, umělotinu moc nemusím... Nrvím, zda se to mužům líbit, ale nikdy bych nešla na plastiku. Teda jako chtěla jsem, kvůli jedné nehodě, při které jsem si zmasakrovala bradu, ale zahojil to čas a mastička na jizvy. Kdyby se to však nezahojila, nejspíš bych to podstoupila (pojišťovna mi dokonce nabídla, že by to uhradila). To je ovšem něco jiného. Po úrazu to chápu, ale že si nějaké fifleny budou měnit nos, aby byly "krásné"? To nepochopím. A i když pořád nadávám na to, jaká mám malá prsa, na plastiku bych nešla... :D To už bych si radši koupila novej počítač... :D
5)Žádný - ani na jendo nebudou prachy :D
6)Já osobně jsem šťastně zamilovaná do "chudého studenta" a prachy k lásce nepotřebuju :) Jak to za pár let budou mít jiné ženy si netroufám říci :)
7)Určitě se to vyplatí investovat jinam, než do ženské krásy...a co si budem povídat, nejhezčí krása je ta přirozená :P Neříkám, že by mne nesvádělo utratit ty peníze za spousty conversek (bot :D) ... ale... asi bych si za to koupila nějakej pořádnej bazén na zahradu... popřípadě si koupila tu zahradu :D :D

4 Puff Puff | Web | 7. května 2012 v 21:10 | Reagovat

Oh shit... poslední dobou se nějak moc rozepisuju... :D O:)

5 Zprávař gms Zprávař gms | Web | 8. května 2012 v 10:40 | Reagovat

[3]: Pěkně dlouhý komentář :D Osobně bych investoval spíš do auta... :D
Nakonec stejně všichni zjistí, že nejdůležitější investice je do jídla :D

6 Maka Maka | Web | 9. května 2012 v 9:19 | Reagovat

LOL :-D  :-D  :-D Dobrý! To mě pobavilo :-P

7 Zprávař gms Zprávař gms | Web | 9. května 2012 v 14:24 | Reagovat

[6]: Dík :)

8 slecna-nikola slecna-nikola | E-mail | Web | 10. května 2012 v 13:29 | Reagovat

radši bych si vytunila auto než svuj velký zadek :D

9 Zprávař gms Zprávař gms | Web | 10. května 2012 v 18:00 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
-