Restrukturalizace Fotografa

29. června 2012 v 23:59 | gms |  Fotograf
Právě jsem dokončil jakousi "transformaci", nebo lépe řečeno "restrukturalizaci" Fotografa. Jde především o zpřehlednění výpisu článků na blogu a také o snížení intervalu publikací fotografií. Jednoduše řečeno, když se podíváte do rubriky 2D/3D Fotograf, je seznam článků podstatně kratší. Samotné fotografie ale nikam nezmizely, nýbrž se sjednotily vždy do jednoho kontrétního článku, což bylo také cílem celé této "rekultivace".

Jak sami můžete vidět, číslování 3D fotografií se pohybuje v poněkud nižších číslech. Je to dáno tím, že předtím vycházely vždy v každém článku většinou jedna, nebo maximálně dvě fotografie. Číslování podle počtu článků zůstalo, tedy že jeden článek = jedno páteční 3D/2D foto, ale ve skutečnosti může (ale nemusí) obsahovat podstatně větší množství fotografií, čímž bude všechno pěkně na jednom místě.
Mimochodem - také jsem u všech nadpisů článků vynechal slovo "Páteční" - myslím, že je to celkem zbytečné psát, když Fotograf publikuje výhradně v pátek...
Když už jsem byl v té "restrukturalizaci", rovnou jsem si zřehlednil galerii obrázků, ale to je už jen čistě interní záležitost, kterou vy čtenáři nepoznáte.
Co se týče aktuálně rozjeté série Prahy, tak ta bude uveřejněna příští týden, v pátek, jak jinak, společně s poslední fotkou z Prahy, která ještě publikována nebyla.

... A že mi to všechno zabralo 2 hodiny...

Jak to vypadalo před a po můžete vidět po kliknutí na obrázek v tomto článku vpravo nahoře.

Děkuji čtenářům za pochopení.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
-