Jak zvýšit návštěvnost blogu

21. ledna 2013 v 8:00 | gms |  Kachnička
Článků o vedení kvalitních blogů a jejich eventuelní zvýšení návštěvnosti již bylo napsáno kvantum. Nicméně si myslím, že to není zase taková věda. Existuje několik velice jednoduchých metod, jak roztočit počítadlo na vysoké obrátky. Pojďme se na jednotlivé možnosti podívat...


Možnost 1. - Jsi krásný/á

Na krásu se lidé chodí dívat kamkoliv a na netu je to samozřejmě nejpohodlnější. Samotná definice krásna neexistuje. Je sice individuální pro každého, ale převážná většina lidí "preferuje" určité proporce. Založ si blog, kam budeš pravidelně nahrávat svoje fotky. Záleží jen na tobě jaké, ale věř, že čím méně oblečení, tím lépe. Zpravidla funguje přímá úměra množství oblečení ku množství fotografií. Nejlepší jsou fotky v plavkách. Pokud jsi muž, nezapomeň vždy vychytat správné osvětlení pro nejlepší vykreslení tvých bicepsových struktur. Jsi-li žena, nezapomeň to samé pro horní partie těla. Pokud to ale na výsledné fotografii nebude vidět, zkus nějaký grafický editor. To ale zabere hodně času, pokud nejsi krásný/á hodně.
Méně je ale někdy více a to platí i zde. Pokud si hodláš založit vlastní fashion blog, těžko tam budeš předvádět jenom plavky. Zkus být kreativní. Tuším, že žádný kluk ještě nemá vlastní fashion blog. Třeba by to lidi nalákalo... už z důvodu nechutnosti nebo opovžení samozřejmě...

Možnost 2. - Jsi majetný/á

Založ si blog, kde se budeš chlubit tím, co nového jsi si pořídil/a, jaké luxusní věci právě nosíš, co používáš. Nezapomeň přidávat fotky. Na netu je ohromné množství závistivců a ti nepochybně dokonce zanechají i patřičný komentář. Sice ne veselý, ale nám jde přeci o návštěvnost.

Možnost 3. - Jsi IQ tykve

Většinou tuto možnost využijí lidé, kteří nejsou ani krásní, ani majetní, a v hlavě to nemají v pořádku. Nahrávej videa vlastních blbostí. Udělej prostě nějakou kravinu a nech se při ní natočit na video. Hodně lidí magorismus přitahuje.

Možnost 4. - Ani jedna metoda nevyhovuje...

... zkus nějaký autosurf. Sice si blog mnoho lidí ve skutečnosti nepřečte, nicméně jeho návštěva bude počítána. A to se pak počítadlo točí jako vrtule.

Pro hnidopichy: Tyto 4 metody jsou "jednoduché". Samozřejmě jsem nebral v potaz kreativitu člověka a jeho autorského blogu. To už by spadalo do "složitějších" metod.

* 21.1.13 12:42 opraven nadpis článku
 

14 lidí ohodnotilo tento článek.
-