Zkouškové dohráno.

10. června 2013 v 8:00 | gms |  Z osobního života
Tak konečně. S odřenýma ušima, ale vlastně i s odřenýma nohama, rukama, čelem, koleny... Ale dal mi za tři. Popravdě, podle toho, oc všechno jsem mu řekl... no, spíš co jsem mu neřekl, jsem čekal, že půjdu v září. Nestalo se. Ale věřte mi, že už jsem nad tím dost vážně uvažoval. Nejenom že jsem měl tak "trošku" windows, ale navíc jsem pomotal dvě úplně odlišné obrázky a ty nakreslil do jednoho. No hrůza. A ani mi to nepřišlo divný.


No takže už můžeme "skoro" slavit. Poslední fáze mého studijného života nastane 17. června, někdy kolem 17. hodiny, kdy se dozvím výsledky absolutoria, které budu ten den absolvovat. Jsem zvědav. Budu obhajovat svoji absolventskou práci (o které později napíšu víc), poté budu 20 minut mluvit německy, a nakonec tři předměty po sedmi minutách - ekonomika, psychologie a teorie řízení. Wou, jestli si vytáhnu nějaký blbý otázky, budu nahranej. Uvidíme, uvidímě. Jstli to bude jako u praktické maturity na střední, kdy jsem si vytáhl téma, který mi připomínalo Španělskou vesnici, bude to masakr a o to větší bude sláva, jestli to dám.
Možná bych si měl stanovit nějakou odměnu, pokud se to povede... Nojo, ale co? Chtělo by to něco, co by mě motivovalo se ještě víc na tu zkoušku připravit. No, uvidíme, třeba mě něco napadne. Ale jak to tak vypadá, půjdu to nejspíš oslavit zase jenom s rodinou nějakou večeří. Lidi ze třídy se nejspíš někam hned rozprchnou a na nějakou akci se už asi nebudem schopni domluvit. Tak si asi vyjedu na kolo (pokud bude hezky) a budu se aspoň za odměnu kochat krásnou přírodou. A když by pršelo, asi budu doma, na fcb, nebo si zapařim nějakou hru. Už jsem dlouho nic nehrál... No, uvidíme, uvidíme.
Z toho všeho plyne závěr, že příští týden v pondělí tedy žádný nový článek nevyjde a až to další napíšu, jak to všechno dopadlo.
Tak mi držte palce, nyní jsou v sázce 3 roky studia.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
-