Talentovaní kouzelníci z celého světa

12. srpna 2013 v 8:00 | gms |  Informátor
Máte rádi kouzla? Máte rádi tajemno a záhady a jste rádi přikvapování? Tak tento článek je přesně pro Vás... Ježiš, to zní jako reklama :D ... Nonic.

Dnes jsem si pro vás připravil videa těch nej, ale opravdu nej kouzelnických představení, po kterých bude jistě každý věřit na zázraky. Já osobně jsem zatrpklý realista a všechno si dokážu logicky odvodit, protože fyzika je jediná má víra. Nicméně kouzla mám rád a po shlédnutí následujících představení už si nejsem tak jist, jestli dokážu rozeznat kouzlo od iluze a iluzi od kouzla. Rozumějte - kouzlo je nadpřirozené a iluze je jen.. no prostě iluze :D Takže jdeme na to!
Ještě takové doplnění - jestli se někomu zobrazují videa v jiném pořadí, tak to bohužel není má chyba ale chyba tohoto serveru.


Prvním z nich je Collins Key. Tento talent se objevil v soutěži Amerika má talent a věřte, že překvapení je to, co tento kluk zvládá naprosto dokolane... A také teleportaci předmětů...Daším je James More. V Britském talentu předvedl krásnou show, kde vyděsil snad všechny diváky, včetně skeptického Simona (jako je u nás Slávik).

Kombinace kouzlení a tance Michaela Jacksona je jen začátek. To, co předvedl v Austrálii, je až dechberoucí. Seznamte se s Cosentinem.

Mistři převleků. Všichni jistě známe - vystřídat během pár minut několik fešných šatů a obleků. Nevěříte, že už Vás nic nepřekvapí? Nenechte se mýlit, přichází Australské duo - Soul Mystique.


Dále přichází na scénu "mikrovlnkový muž" a věřte, že nebudete věřit vlastním očím, co se v takové mikrovlnce může skrývat... Rozhodně nejvtipnější kouzelník s vtipným příchodem :)


Britská dvojice kamarádů Brynolf and Ljung předvádí nejtežší kouzlo na světě... Nenechte se před koncem odradit :)

Další zajímavý trik s tancujícím uzlíčkem předvedl kouzelník v Americkém talentu...

Americký voják William Scott předvádí svůj kouzelnícký um. A že mu to fakt jde :)

Ale i češi mají své kouzelnické talenty a Miloš Malý je tím pravým důkazem.

Ještě bych rád zmínil české duo Jiří Hadaš a Vendula Drábeková, které by mohli v převlékání konkurovat duu Soul Mystique.

Komediální Australský kouzelník říkající si PIP je mistr ve svém oboru... pardon - oborech :)

A nakonec, jako takovou třešničku na dortu, přináším extravagantního kouzelníka říkající si "Steve Pink". Ale nenechte se extravagancí odradit. To, co uvidíte, překoná všechny Vaše představy o reálném světě. Také potvrzuje, je předčasné závěry mohou být opravdu, ale opravdu chybné.

No a, to je vše. Doufám, že se kouzelnící líbili, že pobavili, že překvapili a že některým z vás otevřeli pusu dokořán s nevěřícím pohledem: "jak jen to udělal?".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
-