Nový start

4. srpna 2014 v 8:00 | Zprávař |  Z osobního života
Jak jste si možná někteří všimli, minulý týden po dloooooouhé době nevyšel žádný článek. Bohužel, přišlo období, kdy moc nemám chuť psát, ani se s ničím svěřovat, ani nemám náladu něco tvořit, s čím by se dalo chlubit. Někteří si možná všimli, že na toplist počítadle se brzy objeví šetimístná cifra. Samozřejmě jsem za to rád a vděčím za to hlavně článku o serveru yr.no, který se zabývá předpovědí počasí.


Co bych vám tak mohl ještě napsat... Rozhodl jsem se definitivně moji bývalou lásku přesunout na druhou kolej. Už kdysi mi navrhovala, že budeme jen přátelé. Já to na oko slíbil, ale cítil jsem, že to ještě půjde napravit. Nešlo to a jelikož se to táhlo už přes rok, rozhodl jsem se si to v sobě definitivně psychicky srovnat a být opravdu jen kamarádem. Z toho také vyplývá, že už se nebudeme tolik vídat. Navrhnul jsem ji, abychom se ještě naposledy viděli, naposledy se objali a rozloučili se jako normální lidé. Nejdřív nesouhlasila, protože měla na ten večer už jiný program, ale pak přeci jen svolila. Bylo to fajn, udělali jsme si procházku z města k našim domovům, před rozloučením jsme se objali, a řekli poslední "ahoj". Po cestě k sobě domů se ve mě vařila krev a říkal jsem si, že to tak bude lepší - hlavně tedy pro mě, protože ona s tím již srovnaná byla. Utěšoval jsem se, že když už mě někdo takový mohl mít rád, určitě se zase někdo jiný objeví a já to tentokrát nezvorám. A jsem chlap, nemůžu přece sedět s obličejem v dlaních a litovat minulosti. Je potřeba se dívat dál a hledat, objevovat a těšit se z dalších nových zážitků, které mně ještě čekají. No, a to je vlastně konec jedné dlouhé, téměř dvouleté kapitoly, ve které hrála roli sice jen jedna osoba, ale za to hodně důležitá.

A teď trochu z jiného soudku. Začal jsem tučnět. V bocích, a je to fakt příšerné. Minulý měsíc jsem dobral poslední suplementy a najel na každodenní kardio, abych se toho zbavil. Na youtube jsem našel pár slečen, které předvádí různé cviky na kardio, tak jsem je hned začal využívat. Člověk aspoň nemá pocit, že je pořád sám. S tím souvisí i množství jídla, které jsem omezil a zaměřil se více na tekutiny (ne alkoholické samozřejmě). Takže plán je, že celý srpen bude o kardiu a od září najedu opět na suplementy (Mutant mass, Mutat Whey a nějaký kreatinový prášek) a dám se do budování svalové hmoty. Činky mám připravené, tak uvidíme, jak to půjde.

Naši jsou na chatě, protože jsou učitelé a mají dva měsíce prázdnin a já jsem doma sám. Vracím se z práce do prázdného bytu, večeřím sám, dívám se na televizi sám, spím sám (toho plyšáka nepočítám :D). No a přesně takový život jsem nechtěl a ani do budoucna nechci. Od rodičů se odstěhuji jedině někam, kde mě bude někdo čekat, nebo s kým budu moct trávit večery. Teď nemám na mysli přátele, s těmi samozřejmě rád posedím a pokácám, ale to je něco trochu jiného. Hodně lidí mi řiká, abych si pořídil zvíře. A já vždy odpovím že ne, protože bych se o něj jednak neuměl starat (což je holý fakt potvrzený minulostí), jednak by mi to lezlo do peněz (jsem trochu šetřivý, ale můj finanční systém je zkrátka neúprosný), ale co je nejdůležitější - celý den by bylo samo doma. A to uznejte, nechci riskovat, co se může stát. Mým jediným opravdovým společníkem je sport - kardio a posilování. Baví mě to a odbourám u toho všechny negativní myšlenky, kterým se snažím vyhnout.

Pořád neumím vařit. Pravda, minulou středu se mi povedly párky - nepraskly. Byl jsem za to nesmírně rád a jak jsem si je vychutnal! Faktem zůstává, že od pondělí do pátku jsem měl k večeři jen ty párky s chlebem. Ráno jsem jedl kukuřičné lupínky s jogurtem, k obědu to, co nabídla jídelna v práci. Ke svačinám jsem měl chleba se šunkou a jablka. Je mi jasný, že tohle neni jídelníček pro člověka, který na sobě chce makat, budovat svaly a jít fyzicky do sebe. Je to bohužel můj veliký nedostatek, který mě stahuje a nedovolí další pokrok. Ale nestydím se za to. I když v dnešní době umí vařit skoro každý, já si maximálně ohřeju párek, namažu chleba, nebo zaleju čínskou polévku. Jo a ještě umím rýži v pytlíku :D Hold mi nezbývá nic jiného, než si najít nějakou kuchařku :D

No, to je asi všechno, co jsem chtěl napsat. Moc lidí si to nejspíš stejně nepřečte, protože je to moc dlouhé, ale mě je to jedno. Potřeboval jem se prostě jen vykecat a ta touha zahltit internet dalšíma bezvýznamnýma blbostma psaného textu je prostě neodolatelná :D Asi teď budu znít hodně naivně, ale na závěr bych rád ještě napsal, že pokud se tu některé pondělí neobjeví článek, nezoufejte, ještě to není konec tohoto blogu :)

Mějte se pěkně a užijte si dnešní den, nebo večer, podle toho, kdy tento článek právě dočítáte :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 bellblog bellblog | Web | 4. srpna 2014 v 12:57 | Reagovat

Ahoj, koukneš na můj blog, prosím :-)
www.bellblog.blog.cz
Děkuju :-)
-L.

2 christiiinka christiiinka | Web | 6. srpna 2014 v 10:26 | Reagovat

Vracení sama do prázdného znám moc dobře a není to ani trochu veselé. To pak přichází pocit, že jsem všem úplně ukradená, zbytečná a bezvýznamná, přitom to ani tak není pravda :D (snad). Domů se vracívám kvůli zlaté rybce, někdo ji musí nakrmit takže za mě tohle funguje...

3 zpravar zpravar | Web | 11. srpna 2014 v 11:04 | Reagovat

[1]: Celkem ujde :)
[2]: Mít rybku v akváriu... no mě by asi chcípla, protože je to stejně náročné na údržbu - čištění vody, akvárka, a asi bych ji i zapomněl krmit :D

4 Pufflie Pufflie | E-mail | Web | 12. srpna 2014 v 16:31 | Reagovat

Zprávař spí s plyšákem, to je roztomilý! :D Je fajn, že cvičíš, já taky začala poslední dobou trošku kynout, ale na cvičení nemám nějak čas ani náladu. Po brigádě jsem vždycky šíleně unavená a buˇsednu k počítači nebo k televizi :D

Za to, že neumíš vařit, se nestyď, to ti schvaluju :D. Já to taky neumím a to je horší, když jsem holka :D Taky očekávám, že si někdy najmu kuchaře :D (I když ten můj crazywolf vaří moc rád)

5 zpravar zpravar | Web | 1. září 2014 v 21:47 | Reagovat

[4]: Nespím přímo s ním :D Ale je u mě v pokojíku :) Ty neumíš vařit? :D Tím spíš, když máš ve znaku donut... :D Ale co, každý jsme nějaký a to dělá svět pestrým :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
-