PnP: Kamarádky od školky (1)

9. března 2015 v 8:00 | Zprávař |  Story
Ahoj čtenáři. Přesně před rokem, touto dobou, zde na blogu vycházel příběh na pokračování / přání. Hodně lidí mi tenkrát psalo a říkalo, že se jim to líbilo a ptali se, kdy bude další. Tehdy jsem bohužel ztratil inspiraci a nápady na tento typ článků mě opustily. Každopádně, je to zpět! Moná je to tím obdobím, nebo nevím čím, ale každopádně dnešním pondělkem zahajuji další maratón příběhu na vaše přání, tentokrát s názvem "Kamarádky od školky". Kdo chce, může si přečíst loňský příběh s názvem "Ukradená naděje", který měl celkem 5 částí.

Princip spočívá v tom, že já každý týden napíšu část příběhu a na konci dám několik možností, jak by mohl příběh dále pokračovat. A je jen na vás, co si odhlasujete a jak se budou děvčata v tomto ještě nenapsaném příběhu mít, co budou prožívat. Počet kapitol je samozřejmě také neznámý.

Hlasování bude probíhat vždy od pondělí, kdy vyjde část příběhu, až do pátku.


A nyní už příběh...

Věra a Lucka byly dvě nerozlučné kamarádky. Už do školky společně chodily ruku v ruce, ve škole četly holčičí časopisy a probíraly kluky. Jejich svět byl jednou velikou fantazií, ve které byly obě velice šťastné. Když se něco nepovedlo jedné, druhá ji vždy podpořila a naopak. Přestože stále hodnotily a kritizovaly kluky, co se jim líbí a nelíbí, nikdy si žádná z nich nemohla vybrat a odhodlat se k tomu, aby za nějakým šla. A vlastně to možná bylo i trochu pohodlností. Většinou to totiž byo tak, že kluci sami za nimy chodili a platili jim drinky na baru.

Měly se hodně rády a na střední začínaly cítit, že je to i něco víc. Trávily spolu veškerý volný čas a začínaly i plánovat společnou budoucnost. Jak budou mít vlastní dům s bazénem, rodinu, auto. Jejich čistě přátelský vztah se společně s jejich věkem začal postupně prohlubovat a přecházet i do intimních sfér. A obě byly šťastné. Okolí ale nic nevědělo. Něchtěly, aby se to o nich vědělo a držely vše v tajnosti. A každý se proto divil, že jsou stále samy, bez chlapa.

Jednoho dne, kdy už měly společný byt a obě pracovaly, měla Věra narozeniny a po nakrájení dortu přinesla Lucii ukázat časopis...

Pokračování příště?

Hlasujte v anketě pro následující možnosti:
  • Možnost 1: Věra ukáže Lucii časopis zaměřený na adopci dítěte.
  • Možnost 2: Věra je nespokojena se svým vzhledem a ukáže Lucce katalog zaměřený na plastické operace.
  • Možnost 3: Věra ukáže Lucii časopis zaměřený na babysitting v zahraničí.
  • Možnost 4: Věra ukáže Lucii časopis zaměřený na nemoci.
Do komentářů můžete psát i své tipy, co by se v pokračování mohlo objevit. Primárně se ale pokračování bude řídit podle výsledku ankety.

Výsledky hlasování:

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Limeo Limeo | E-mail | Web | 9. března 2015 v 15:26 | Reagovat

Páni, už teď příběh zní zajímavě, určitě už se těším na pokračování :-). Rozhodla jsem se pro možnost 1, ta mi přijde nejzajímavější :-D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
-