PnP: Kamarádky od školky (2)

16. března 2015 v 8:00 | Zprávař |  Story

Část 2: Holčičí volba

Zatímco Lucka seděla na gauči a vidličkou si postupně z talířku ukrajovala dort, odešla Věra do ložnice a něco tam hrabala.

"Co tam hrabošíš Věru?" zeptala se, když se z vedlejší místnosti ozvalo šustění papírů. Odpovědi se jí nedostalo, ale přesto se dál neptala, aby nebyla za vyzvídačku.

Po chvilce cvakly dveře od ložnice a Věra se pomalu posadila vedle Lucie a v ruce držela nějaký časopis.


"Co je to?" zeptala se Lucka a položila talířek s dortem na stůl.

Věra pravačkou objala Lucku a druhou ji pomalu podávala časopis se slovy "Víš jak jsi se mě poslední dobou ptala, co bych si přála? Já se ti to styděla říct a nevěděla jsem, jak ti to říct."

Lucka začala listovat časopisem a v jejích očích bylo vidět jisté překvapení. "To je katalog?" zeptala se.

"Ano, to je z jedné Pařížské kliniky. Víš, hodně jsem o sobě přemýšlela. Vlastně jsem přemýšlela i o nás dvou. Poslední dobou už ti nemám co víc nabídnout. Mám tě opravdu ráda a ráda bych ti něčím udělala radost."

"Takže ty chceš na plastiku?" dolistovala časopisem, který pak položila na stůl. Pak se otočila čelem k Věře a chytla ji za obě ruce. "Proč?" šeptla.

"Ty jsi nádherná. Když jsme spolu, připadám si vedle tebe jako nic. Máš sportovní postavu, každé oblečení ti sluší. Kluci se vždycky otáčejí jen za tebou..."

"Tak moment" přerušila ji Lucka. "Snad na mě nežárlíš?"

"Ne, nežárlím. Vím, že mě máš ráda takovou, jaká jsem. Mám radost, že jsi narozdíl ode mě žádanější a krásnější. Ale tím spíš si uvědomuji, že já nejsem pro tebe dostatečně dobrá. Podívej, každé ráno se na sebe dívám a jsem nešťastná. Ne proto, že bys byla hezčí. Ale proto, že ti mohu nabídnout jen tohle." Věra sklopila oči, aby Lucka neviděla, že se jí zalili slzami.

Lucka ji pohladila po tváři. "Ale Věruš, já tě mám přece ráda takovou, jaká jsi. Já tě miluji a to už není o vzhledu. Kluci se na mě lepí víc, to je pravda, ale to jsou jen povrchní idioti, kteří koukaji jen na vzhled, myslí jen na sex a nic jiného je nezajímá. Ty jsi pro mne jedná na světě, kterou miluji a budu milovat."

"Ale to já všechno vím. Já tě také miluji a nejvíc si přeji, abych ti mohla nabídnout něco hezčího než tohle."

"Takže vlastně dárek pro tebe by měl být zároveň dárkem pro mne? Takhle jsi to myslela?"

"Ano. Tak."

"To je tak..." Lucka se chvíli odmlčela. "... milé. A jak by sis to představovala?"

"Nezlobíš se? Myslela jsem, že budeš naštvaná. Bála jsem se ti to říct."

"Na tebe se přece nemohu zlobit. Vždyť tě mám ráda. Jestli to je opravdu tvé přání a udělá ti to radost, tak ti to přece nemohu vyčítat."

"Jsi moc milá Lucko. Udělalo by mi to radost. Byla bych ráda. Myslela jsem třeba tady - liposukce, prsa, zadek,..."

"Hele tak moment. Zase všeho s mírou, ty částky nejsou zrovna malé. Mám pro tebe návrh. Podpořím tě, jak finanče, tak samozřejmě psychicky. Ale něco za to budu chtít."

"A co?" zeptala se udiveně Věra."

"Že se mnou budeš chodit běhat, cvičit a občas spolu zajdeme i do fitka. A začneš jíst zdravě - žádné sladké limonády, mastné hambáče a KFC navštívíš maximálně jednou do měsíce."

Věra nechápala, kam tím Lucka míří.

"Podívej, Věruš, pokud nebudeš dodržovat správný životní styl, budeš příští rok tam, kde jsi byla. Mohu tě podpořit třeba v plastice prsou, pokud o to opravdu stojíš. Ale zadek se dá vylepšit pouhým cvičením a stejně tak se můžeš zbavit i toho tuku. Nehledě na fakt, že díky tomu hodně ušetříme za jídlo."

"Bude to ale hodně těžký boj." odpověděla zmyšleně Věra a zamyšleným pohledem se dívala před sebe.

"Jistě, to bude. Ale o to lepší a efektivnější bude výsledek. Jak jsem řekla. Něco za něco. Souhlasíš?"

"Tak jo." řekla Věra a v jejich očích najednou zažehl plamínek odhodlání. "Budu to brát jako výzvu. Když rok vydržím, tak půjdu na tu plastiku."

"Vídíš, to je slovo do pranice!" rozesmála se Lucka a byla na ní vidět úleva, protože trochu cítila, že to pro Věru bude hodně těžký úkol.

Pokračování příště...?

Hlasujte v anketě pro možnosti dalšího pokračování:

  • Možnost 1: Věra dodrží slib a celý rok bude sportovat.
  • Možnost 2: Věra nedodrží slib, protože nemá pevnou vůli.
  • Možnost 3: Věra nedodrží slib, protože se jí stane těžký úraz.
  • Možnost 4: Věra svou slabou vůlí nedodrží slib a zároveň také Lucii odradí od cvičení.


Tento týden bohužel nebudu mít čas na napsání další části, protože budeme mít v práci inventuru a já se tam nejspíš na celý víkend nastěhuji... Každopádně mám připravený článek ze "šuplíku", takže na pokračování si budete muset počkat tentokrát 14 dní. Každopádně, pokud máte nějaké nápady, co by se mohlo dál s holkama dít, neváhejte a pište do komentářů :)
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Limeo Limeo | E-mail | Web | 16. března 2015 v 14:03 | Reagovat

No už jsem se těšila, kdy zase Kamarádky od školky vyjdou :-). Sice se nakonec nestalo po mém, ale co, občas to tak prostě nejde :-).
Hlasuji pro možnost 1. :-).

2 zpravar zpravar | Web | 16. března 2015 v 22:38 | Reagovat

[1]: Bohužel no, rozhoduje vždy většina... Osobne mi nejvic zajimava prijde posledni moznost. Napada me hodne veci, co by se mohlo dal dit :) Kazdopadne uvidime za 14 dni :) A dekuji za komentare :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
-