Pohádky pro dospělé

7. prosince 2015 v 22:01 | Zprávař |  Kachnička
Filmový průmysl začíná být zahlcený. Filmy se opakují, tematika zůstává a názvy pomalu docházejí. I přes bohatou slovní zásobu, kterou naše čeština má, se občas tvůrci musí spokojit s podobným, né-li stejným názvem pro svůj lechtivý film, jako pro nějaký jiný, který už byl natočen. Pojďme se teď na nějaké takové podívat...

Upozornění: Není vhodný pro děti a mladistvé.
Císařův pekař
Nejedná se o pohádku pro děti, nýbrž o lehké homosexuální porno, ve kterém hrají hlavní roli dva muži sředního věku. Děj se odehrává v historickém období, kdy ještě vládli králové. Pan Císař, to je jeho příjmení, je vlastníkem jedné velké pekárny a má nestydatou dceru, kterou by nejraději provdal. Uchází se o ní jeden z pekařů, který má ale podivné choutky nejen na jeho dceru.

Peklo s princeznou
Děj je zasazen do podzemních katakomb jednoho starého opuštěného města. Tam má svoji "hernu" jistá nymfomanka, která zde ukájí své nejtemnější choutky. A protože kdysi za svého mládí studovala historii, přímo si libuje v dobových kostýmech a nechává si říkat "Princezna". Každý večer v nedalekém městě obchází bary, diskotéky a noční kluby, kde vyhlíží své oběti, které jsou sami a pro nikoho nebudou postradatelné.

Program na ochranu princezen
Noční klub, tematicky zaměřen na období historie si svým společnicím nechává říkat princezny. Šéf tohoto podniku se ale dostane do nepříjemné situace, kdy je mu vyhrožováno, že jeho pracovnice budou hromadně nakaženy pohlavní chorobou. Samotný boss se pak musí osobně postarat o jejich bezpečnost a tak je zavře do jedné velké místnosti, kde je několik dní drží, dokud hrozba nepomine. Protože většina společnic má sex velice rádo, ba dokonce jsou i na něm závislé, nechtějte si představit, co všechno se v místnosti během několika dnů odehrává...

Dvanáct měsíčků
Mladá dívka z vesnice poprvé dostane své dny, zrovna v nevhodnou dobu, na oslavě jejích 15. narozenin a všichni z okolí se jí za to posmívají. Jen jeden chlapec, kterému se líbí, je mi jí líto a vycítí příležitost, jak se k ní dostat blíže. Dají se do řeči a nakonec to dopadne tak, že pokaždé, kdy ona mé své dny, si to na férovku rozdají, aby nemyslela na trauma, které se jí stalo při oslavě. Po dvanáctém opakování dívka otěhotní.

Na vlásku
Erotická komedie o jednom chlapci, které měl velice úzký úd. Holky mu za to přezdívaly "Vlásek". Neměl žádné kamarády ani kamarádky, které by se mu neposmívali a tak po večerech chodil po barech a vždy našel nějakou, se kterou skončil v posteli. Jednou bohužel narazil na agresivnější dámu v letech, která mu jeho nástroj doslova utrhla. Po odvozu do nemocnice mu lékaři nástoj nespravili, ale vyměnily za jiný, nějakého bláznivého akrobata, kterému useklo hlavu provazochodecké lano. A protože rozměry nátroje tohoto akrobata byly abnormálně veliké, život našemu hrdinovi to úplně změnilo.

Tři veteráni
Parta starších kamarádů z války si jednoho dne vyrazí do nočního klubu, pokochat se krásami dnešních žen. To ale netuší, co všechno se za ty roky změnilo. Nové, tvrdší, extrémnější praktiky, o kterých se našim veteránům ani nesnilo, teď musí okusit na vlastní kůži, a to doslova.

Kouzelný měšec
O chlapci, který je nechtěně vystaven radiaci v jednom nemocničním zařízení. Jeho nástroj najednou začně produkovat extrémné množství spermatu, což je pro dívky, ženy, vdovy a důchodkyně neskutečně přitažlivé. Některým se dokáže vyhnout, jiným ne, a některé by si dokonce nechával na stálo ale nemůže, jelikož po sexu s ním jsou vždy všechny minimálně týden na neschopence.

Sám doma
Majetný muž, který nemá nic jiného než svoji firmu a prázdný dům, začíná poznávat druhou stránku života, tu sexuální. Postupem času se mu to začne líbit a začíná rozšiřovat svůj harém, přistavovat nové pokoje, za vše si poctivě platí, dokud nedojdou zdroje. Firma se najednou ocitá na pokraji bankrotu a náš hrdina se musí uskromnit. Jak a jestli se mu to povede a jestli to vůbec přežije...

Hledá se Nemo
Matka hledá otce své patnáctileté dcery a jediné, co o něm ví je, že je majitelem některého z nevěstinců a že si nechává říkat "Nemo". Aby se k němu dostala, bude se muset infiltrovat mezi pracovnice tak, aby nic nepoznal a opět neutekl. Přetvářkou a přes postel se nakonec dostane až k němu, kde mu dá můž na krk a přemlouvá, aby s tím přestal a začal se starat o rodinu. Nemo nakonec ženu zabije a zakope. V tu chvíli nastupuje na scénu jeho dcera, která o plánu své matky neměla ani ponětí, zamiluje se do Nema a až rozbory DNA kvůli jejich nenarozenému dítěti prokáží, že si otec vzal vlastní dceru.

Adéla ještě nevečeřela
Slabomyslná Adéla je držena v psychiatrické léčebně, kam ji umístili její rodiče. Byla stále hladová a když neměla co jíst, musela to kompenzovat sexem. Díky její chuti k jídlu byla hodně obtloustlá, nicméně jednoho dne se jí podařilo z léčebny uniknout. Schovala se v nedalekém opuštěním domě, kde pobývalo několik bezdomovců. A v tu chvíli dostala Adéla příšerný hlad...

Pták ohnivák
Mladý chlapec nemá štěstí na holky. Není pěkný a spíš se mu všechny vyhýbají. Jednoho dne se ale díky nalezené knize upíše samotnému ďáblovi, který jaho nástroj a sexappeal promění v žhavou raketu na provozování toho nejtěžšího a nejtvrdšího sexu, jaký kdy holka může s klukem prožít. Po dovršení třiceti let se smlouva s ďáblem uzavírá a tak musí odevzdat svoji duší. Předtím ale vyhledá ďáblovu ženu, které ukáže, co dokáže. Ta potom samotného ďábla utne a nedovolí mu sebrat jeho duši, čímž ho nakonec zachrání.

K-1: Můj přítel se studeným čumákem
Její přítel je upír. Je chladný a v těle mu nekoluje žádná krev a proto se nedokáže ani zahřát, ani vzrušit. Jeho přítelkyně dělá vše pro to, aby to napravila, ale její počínání je beznadějné. Film plný pokusů, od laciných hrátek až po extrémní divoké orgie nadchne každého příznivce filmů s upíry.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Karma Karma | Web | 7. prosince 2015 v 23:13 | Reagovat

Všechno mi to zní teda jako neskutečně oplzlý prasárny, a to mám k prudérnosti celkem daleko... Ugh.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
-