Vánoční TV nadílka 2015

7. prosince 2015 v 8:00 | Zprávař
Tak jako každý rok, přináším info o tom, co pro nás chystají v televizi. Pohádky, filmy,... No a to je asitak všechno :D Bude něco nového? Můžeme se těšit na nějakou změnu? Vybral jsem opět naše české základní televize, a ještě dvě slovenské, Jojku a Markízu. Myslím, že letos se můžeme těšit opět na spoustu pohádek, které jsme již nesčetněkrát viděli, ale také na pohádky nové, nové filmy, resp. filmové tv premiréry. A jako bonus, takovou třešničku na dortu, jsem si pro vás na téma televizní nadílky připravil ještě jeden pikantnější článek, který vyjde ale až po 22. hodině přesně minutu po... :P




Pondělí, 21.12.2015, ČT1
20:00 - Peklo sprinceznou

Pondělí, 21.12.2015, Nova
20:20 - Čtyřlístek ve službách krále
22:15 - Česká spojka

Pondělí, 21.12.2015, Prima
1:35 - Program na ochranu princezen
16:55 - Grinch
20:15 - Tři mušketýři

Pondělí, 21.12.2015, Markíza
13:20 - Shrek třetí
17:30 - Pyšná princezna

Úterý, 22.12.2015, ČT1
20:00 - Dvanáct měsíčků
21:35 - Sněženky a machři

Úterý, 22.12.2015, Nova
20:20 - O princezně Jasněnce a létajícím ševci
22:00 - Likvidátor

Úterý, 22.12.2015, Prima
17:15 - Pyšná princezna
20:15 - MIlenci v čase

Úterý, 22.12.2015, Joj
14:30 - Pravá blondýnka 3
16:30 - Deník princezny
20:35 - Na vlásku

Úterý, 22.12.2015, Markíza
10:55 - Kráska a zvíře
13:05 - Moje superbejvalka
15:10 - Legenda o sovích strážcích
16:55 - Kouzelná chůva Nanny McPhee
20:30 - S tebou mě baví svět


Středa, 23.12.2015, ČT1
20:00 - Anděl Páně (příští rok se můžeme těšit na 2. díl)
21:35 - Noc na Karlštejně

Středa, 23.12.2015, Nova
20:20 - O statečném kováři

Středa, 23.12.2015, Prima
17:05 - Rolničky, kam se podíváš
20:15 - Láska nebeská

Středa, 23.12.2015, Joj
11:35 - Santova dcera 2: Nejisté Vánoce
14:25 - Královské Vánoce
16:30 - Deník princezny 2: Královské povinnosti
20:35 - Sám doma 2: Ztracen v New Yorku

Středa, 23.12.2015, Markíza
10:40 - Fontána pro Zuzanu
14:40 - Šmoulokoleda
15:00 - Alvin a Chipmunkové 3
16:40 - Poslední prázdniny
20:30 - Princezna se zlatou hvězdou
21:50 - Pelíšky


Čtvrtek, 24.12.2015, ČT1
8:50 - Princové jsou na draka
9:50 - Zlatovláska
11:05 - Tři veteráni
12:40 - Nesmrtelná teta
14:25 - Princezna a písař
15:45 - Láska rohatá
17:20 - Byl jednou jeden král
19:00 - Korunní princ
20:30 - Tři oříšky pro Popelku

Čtvrtek, 24.12.2015, Nova
7:50 - Myšák Stuart Little
9:20 - Šmankote, babičko, čaruj!
10:35 - Kouzelný měšec
12:15 - O princezně Jasněnce a létajícím ševci
13:50 - Shrek
15:20 - Z pekla štěstí
18:55 - Dařbujá a Pandrhola
20:20 - Tři bratři

Čtvrtek, 24.12.2015, Prima
8:45 - Rio
10:30 - Sám doma 5: Vánoční loupež
13:55 - Turbo
15:40 - Láska nebeská
18:20 - Kouzelná chůva Nanny McPhee
20:15 - Jak se budí princezny
21:50 - Pan Popper a jeho tučňáci

Čtvrtek, 24.12.2015, Joj
13:55 - Na vlásku
15:25 - Doba ledová: Mamutí Vánoce
15:45 - Sám doma
17:20 - Niko 2
18:40 - Hledá se Nemo
20:10 - Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů

Čtvrtek, 24.12.2015, Markíza
9:30 - O statečném kováři
11:10 - Šťastný a veselý Madagaskar
11:35 - Tři zlaté vlasy děda vševěda (O plaváčkovi)
13:20 - Byl jednou jeden král
15:00 - Blázniví Mimoni
15:10 - Legendární parta
17:00 - Paní Zima (Frau Holle)
19:00 - Tři oříšky pro Popelku
20:50 - Mrazík


Pátek, 25.12.2015, ČT1
11:05 - Sněžný drak
12:35 - Duch nad zlato
14:10 - Co takhle svatba, princi?
15:40 - Pincezna ze mlejna
17:30 - Jak vytrhnout velrybě stoličku
21:35 - Marečku, podejte mi pero

Pátek, 25.12.2015, Nova
10:00 - Sám doma a bohatý
11:40 - Moderní Popelka
13:25 - O statečném kováři
14:50 - Shrek 2
16:30 - Z pekla štěstí 2
20:20 - S čerty nejsou žerty
22:10 - Vítejte v džungli

Pátek, 25.12.2015, Prima
9:20 - Kouzelná chůva Nanny McPhee
12:40 - Turbo
14:20 - Pan Popper a jeho tučňáci
16:00 - Kouzelná chůva a Velký třesk
17:55 - O medvědu Ondřejovi
20:15 - Dobrý voják Švejk

Pátek, 25.12.2015, Joj
8:40 - Sám doma 2: Ztracen v New Yorku
10:55 - Hledá se Nemo
12:40 - Deník princezny 2: Královské povinnosti
14:55 - Ratatouille
16:55 - Sám doma 3
20:30 - Doba ledová 4: Země v poybu
22:10 - Jurský park 3

Pátek, 25.12.2015, Markíza
9:40 - Král drozdí brada
11:35 - S tebou mě baví svět
13:15 - Mrazík
15:05 - Sůl nad zlato
16:50 - Kouzelná chůva a velký třesk
20:20 - Kocour v botách: Vánoční překvapení
20:30 - Sněhurka a lovec


Sobota, 26.12.2015, ČT1
10:05 - Tři životy
11:25 - RumplCimprCampr
13:50 - Ať přiletí čáp, královno
15:25 - Princezna ze mlejna 2
17:20 - Jak dostat tatínka do polepšovny
20:00 - Johančino tajemství (dětstá pohádka, nejedná se o porno...)
21:25 - Adéla ještě nevečeřela

Sobota, 26.12.2015, Nova
9:50 - Postrach Dennis
13:20 - Postřižiny
15:00 - Dařbuján a Pandrhola
16:25 - Shrek třetí
18:00 - Kamarád do deště
20:20 - Prinezna se zlatou hvězdou

Sobota, 26.12.2015, Prima
10:30 - Kouzelná chůva a velký třesk
13:55 - Jak se budí princezny
15:30 - Strašidelný dům
17:10 - Honza málem králem
20:15 - Poslušně hlásím

Sobota, 26.12.2015, Joj
9:10 - Ratatouille
11:20 - Doba ledová: Mamutí vánoce
13:50 - Máma mezi Marťany
15:30 - Sám doma 4
17:10 - Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů

Sobota, 26.12.2015, Markíza
10:30 - Příběh rytíře
13:30 - Cesta do středu Země
15:15 - Šmoulevé
17:05 - Já, padouch
20:25 - Shrekovy druhé Vánoce
20:30 - Andílek na nervy


Neděle, 27.12.2015, ČT1
11:55 - O bojícném Floriánkovi
13:05 - Čerte, drž se svého kopyta
14:15 - Byl jednou jeden král
15:55 - Pták Ohnivák
17:25 - Tři oříšky pro Popelku
20:00 - Správnej dres
21:45 - Tankový prapor

Neděle, 27.12.2015, Nova
9:45 - Dennis postrach okolí znovu zasahuje
11:10 - Milionové Vánoce
12:55 - Třetí skoba pro kocoura (pohádka, ne erotika)
14:25 - S čerty nejsou žerty
16:15 - Shrek: Zvonec a konec
17:45 - Kamarád do deště 2: Příběh z Brooklynu
20:20 - Madagaskar 3
21:55 - Lara Croft Tomb Raider: Kolébka života

Neděle, 27.12.2015, Prima
10:45 - Strašidelný dům
12:25 - Království lesních strážců
14:20 - K-9: Můj přítel se studeným čumákem
16:45 - Anna a král
20:15 - Sněhurka

Neděle, 27.12.2015, Joj
13:40 - Jurský park 3
15:20 Sám doma 5
17:15 - Doba ledová 4: Země v pohybu

Neděle, 27.12.2015, Markíza
9:20 - Paní Zima
11:10 - Poklad na stříbrném jezeře
13:15 - Nejkrásnější hádanka
15:20 - Červená Karkulka
17:15 - Shrek: Zvonec a konec
20:25 - Shrek a SuperStar
20:30 - Závod s časem


Pondělí, 28.12.2015, ČT1
12:30 - Marečku, podejte mi pero
20:00 - Tajemství staré bambitky
21:25 - Pupendo

Pondělí, 28.12.2015, Nova
11:00 - Postrach Dennis o Vánocích
12:35 - Madagaskar 3
14:05 - Princezna se zlatou hvězdou
15:30 - Moje krásná čarodějka
20:20 - Krokodýl Dundee v Los Angeles

Pondělí, 28.12.2015, Prima
10:40 - Dr. Doolittle 2
13:40 - Honza málem králem
15:20 - K-9 2: Můj přítel se studeným čumákem
17:00 - Já, padouch
22:10 - Vlkodlak

Pondělí, 28.12.2015, Joj
12:50 - Vianoce s Holly
16:40 - Česká spojka
20:35 - Hrabě Monte Christo

Pondělí, 28.12.2015, Markíza
11:00 - Vinnetou
12:55 - Shrek: Zvnec a konec
14:35 - Andílek na nervy
16:45 - Asterix a Obelix ve službách jejího veličenstva
20:30 - Návrat blbýho a blbějšího


Úterý, 29.12.2015, ČT1
10:15 - Adéla ještě nevečeřela
20:00 - Dešťová víla

Úterý, 29.12.2015, Nova
10:45 - Krokodýl Dundee v Los Angeles
12:25 - Flashdance
17:45 - Legendární parta
20:20 - Sněžní psi
22:15 - Protiúder

Úterý, 29.12.2015, Prima
12:55 - Sněhurka
14:50 - Hračky
20:15 - Pí a jeho život

Úterý, 29.12.2015, Joj
20:35 - Plán hry

Úterý, 29.12.2015, Markíza
9:45 - Šmoulové
11:30 - Vinnetou: Rudý gantleman
13:20 - Blbý a blbější
15:20 - Poslední vládce větru
17:10 - Jak vytrhnout velrybě stoličku
20:30 - Máme rádi velryby (po tom, co jsme jim vytrhli stoličku... Jedná s eo film, ne o pořad o vaření)


Středa, 30.12.2015, ČT1
10:20 - Záhada hlavolamu
20:00 - Láska na vlásku

Středa, 30.12.2015, Nova
10:55 - Sněžní psi
12:40 - Cable Guy (Jimm Carry)
14:20 - Modrý blesk
16:00 - Raubíř Ralf
17:45 - Tisíc slov
20:20 - Mrazík
21:55 - Miži v černém 2

Středa, 30.12.2015, Prima
12:20 - Putování s dinosaury
13:50 - Seznamte se, Joe Black
20:15 - Svatba upírů

Středa, 30.12.2015, Joj
13:40 - Pomsta rytiera (Ve jménu krále)
16:20 - Hrabě Monte Christo
20:35 - Dům naruby
22:40 - Pravdivé lži

Středa, 30.12.2015, Markíza
11:30 - Vinnetou - poslední výstřel
13:15 - Asterix a Obelix veslužbách jejího veličenstva
15:15 - Bláznivá školka
17:00 - Jak dostat tatínka do polepšovny
23:00 - Kráčející skála


Čtvrtek, 31.12.2015, ČT1
11:10 - Tajemství hradu v Karpatech
12:45 - Koloběžka první
16:05 - Císař a tambor
17:20 - Lotrando a Zubejda

Čtvrtek, 31.12.2015, Nova
10:00 - Dožeň, co se dá
11:45 - Mrazík
13:20 - Robot a Frank
15:20 - Kocour v botách

Čtvrtek, 31.12.2015, Prima
18:00 - Svatba upírů

Čtvrtek, 31.12.2015, Joj
15:00 - Plán hry
17:10 - Ptačí úlet

Čtvrtek, 31.12.2015, Markíza
12:20 - Maska
17:15 - Mrazík
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Opica Opica | Web | 7. prosince 2015 v 9:58 | Reagovat

Likvidátor :D :D některý filmy k těm pohádkám moc nesedí...

2 Lamič Lamič | E-mail | Web | 8. prosince 2015 v 8:13 | Reagovat

To vypadá, že z učení zase jako tradičně nic nebude s tímhle programem :)

3 Pufflie Pufflie | E-mail | Web | 27. prosince 2015 v 14:06 | Reagovat

No, letos jsem akorát stihla oba díly Z pekla štěstí a tři díly Shreka. Třeba to ještě doženu... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
-