Glosy za pár dní

18. ledna 2016 v 8:00 | Zprávař |  Názory
Rád bych se trochu vyjádřil ke zprávám a událostem, které se v posledních dnech udály a o kterých bylo na internetu napsáno pár novinářských článků. Není to typický článek, vlastně možná nikdy za celou dobu blogu jsem nenapsal podobný."Za blbost se platí", mohl by někdo namítat. Ale já bych neřekl, že jde o blbost, nebo hloupost samotného žháře. Když se obecně podíváme na fotografie hledaných osob, jsou opravdu divné. Sám bych podle nich nemohl toho člověka poznat. Tenhle týpek chtěl ale pomoct policii ale hlavně - dát tomu trochu kultury. Však je ostuda, že takové státní orgány používají takové fotky.

Je to holt život. Tím hůř, že vidíme slavné odcházet, ale žádné přicházet. No, tak alespoň budeme mít jistotu, že až se objeví nějaký jeho "Revival", nebude se obracet v hrobě...

Další. Kolik jich ještě bude? To nám ten rok pěkně začíná...

Proč mě to nepřekvapuje? Imigranty jsem tu nikdy nechtěl a nikdy chtít nebudu. Je to smutné, že jsme si je sem pustili. A jsem ochoten republiku bránit. Tohle je naše země a my se musíme postarat o to, aby zde bylo bezpečno.
Nebaví mě a nechci ustupovat jakýmkoliv cizím náboženstvím. My si u nich také nemůžeme prosazovat vlastní názory a víry, tak proč by u nás mohli? Nesmíme jim to dovolit. Jestli si tu chtěj udělat mešitu, tak vedle postavíme pivovar a obchod s hovězím. Musíme se umět bránit.

Jinak řečeno, kuřáci si připlatí za nový obrázek. Jen ať platí, stát musí z něčeho žít, musí z něčeho platit sociální dávky nepřizpůsobivým a vůbec nebýt tabákových výrobků, byli bychom na tom určitě o mnoho hůře.

Bohužel, je tomu opravdu tak. Občas, když se koukám na různé pořady, televizní noviny, když čtu komentáře v diskuzích, jen kroutim hlavou a tato studie moji intuici, žel Bohu, potvrdila. Máte také občas pocit, že svět hloupne? Také mám někdy pocit, že plácám nesmylsy, ani nevím jak.

A tady je počet lidí, které to zajímá: 0. Kéž bych věděl, kolik si takový autor za článek vydělá peněz. Ale raději ne, akorát by mě to mohlo ještě víc naštvat.

Překvapuje vás to? Ne? Mě také ne. Zkrátka, jeden z důkazů, že lidstvo hloupne. Jako, když jdu do Alp, navíc v zimě, tak snad tam asi s lavinami počítám, ježiši.

Tak šly na povánoční slevy, no a? Děti v jejich věku už kouří, chodí na diskotéky a muckají se s klukama. Tak proč by mě mělo překvapovat, že si zajdou nakoupit?

No jistě. Firemní internet platí firma, tak má právo na to vědět, co se po síti posílá. A vůbec, co má kdo čas si posílat soukromé zprávy v pracovní době? Já mít takového zaměstnance, tak se s ním ochotně rozloučím.

Stále někdo chce vyvracet fakt globálního oteplování?

Jsem hrd na to, že jsem Čech. Při takových zprávách mi vždycky zabouchá srdíčko, když vím, že ještě nejsme tak ztraceni.

Takže osidlování Měsíce někdy od roku 2030? To bude za 14 let a mě bude 40. V té době budu mít buď vlastní rodinu, nebo budu amakanej jak kkt :D

Bohužel, opět upadám do depresí a myšlenkama se vracím k šestému bodu. Každý chce hodně peněz, vysoké vzdělání. Ale ne každý na to prostě má. A bohužel, málokdo si to dokáže přiznat.

Video jsem nedokoukal, protože mi to přišlo jako dokonalé vymývání mozků. Jednotvárná melodie, symbolika amerického patriotství, jednoduché texty. Tohle video, nebo jen písničku (dá-li se to tak nazvat) pouštět za trest několikrát denně ve věznicích, to by měl ale ten pán voličů. Navíc, pořád jen opakují něco o svobodě, USA sem, USA tam. Trochu se toho bojím, aby se nezačali moc roztahovat...

A nakonec ještě přesmyčky z titulky seznamu, které už tu dlouho nebyly:

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Bloud. Well Bloud. Bloud. Well Bloud. | E-mail | Web | 18. ledna 2016 v 15:41 | Reagovat

Méně je někdy více!:)

2 zpravar zpravar | Web | 18. ledna 2016 v 17:22 | Reagovat

[1]: Puvodne jsem mel jenom tri clanky, ale pak se to nejak nakupilo :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
-