Valentýn? Pfff... Můj den byl jiný

15. února 2016 v 8:00 | Zprávař |  Z osobního života
Ještě že letos vyšel svátek svatého Valentýna na neděli a posilka měla otevřeno. Všechny ty zamilované párečky, lovískování a srdíčka kolem. Kdo to má pořád sledovat? Chápu, když se dva maj rádi, proč ne. Jsem hodně tolerantní člověk a le přesto se spíše takových akcí, svátků a slavností straním. Všude, na každém rohu, dokonce i na sociálních sítích, samé pozdravy, přáníčka, muckající se fotky a tak dále. Tohle momentálně není fakt nic pro mě. Absolutně mě to nezajímá. Je to možná proto, že to nemám s kým slavit, jenže to je čistě můj problém, kterým nebudu, a ani nechci, nikoho obtěžovat.


Takže se pěkně sbalím a vyrážím někam, kde budu mít klid, kde to všechno jde mimo můj svět. Nedělní návštěva posilky vypadá jako dobrý nápad, a tak razím na cestu. Cestou mijím párečky líbající se pod stromem, na lavičce, na zastávce, v autě vedle na parkovišti, kde stojí ta moje 208. Nasedám, startuji a volume otáčim doprava, abych byl co nejvíc izolovaný od té atmosféry venku. Je mi tam celkem dobře. Soundtrack z Flatoutů dává mým nervům pěknou masáž a já vyrážim na cestu.

O pár bloků dál mijím na křižovatce autonehodu. Nějaká pani pláče...

Z důvodu přechodu na jinou blogovou doménu (blogspot), nelznete pokračování článku na této adrese mého nového blogu: http://zpravar.blogspot.cz/

Více o přechodu na nový server jsem popsal v tomto článku.

Děkuji za pochopení.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
-