Experiment: Monstrum 3 (2/2)

14. března 2016 v 8:00 | Zprávař
Všechno totiž bylo úplně jinak, než bylo Henrymu celý jeho život vštěpováno do hlavy. Svět nebyl zničen, žádná katastrofická válka nebyla, lidé na Zemi normálně žili. Henry byl umístěn ve speciální laboratoři, která dokonale simulovala prostředí pro záchranu lidstva. Všichni lidé okolo byli buď najatí herci, nebo profesoři, kteří se zabývali výzkumem lidského těla. A Henry byl jejich pokusným králíkem. A díky lékům, které pravidelně dostával, také poslušným.


Věda hodně pokročila a profesor Longman mohl svůj výzkum dál vést, aniž by byl někým rušen. Díky zařazení projektu do tajné skupiny měl naprosto volné pole působnosti, Henry byl jeho životní dílo. Povedlo se mu dát dohromady zmutovaný genetický kód od muže a ženy a tím vytvořit nového člověka, dá-li se to tak nazvat. Jeho genetika byla vybavena tak, aby splňovala pouze jediný účel. A to nárůst svalové hmoty. Pokud se z venku našli rejpalové, kteří chtěli zjistit pravdu, co se za zdmi a hluboko v podzemí děje, vždy jen odcházel se zjištěním, že jde o laboratoř pro výzkum na léčení svalové atrofie a tím to všechno skončilo.
I profesor Longman kdysi věřil, že se tím povede získat lék na tuto nemoc. Bohužel jej jeho výzkum začínal víc a více pohlcovat a jeho jedinou vášní se stalo vytvářet co možná nejsilnější jedince. A jedním z nich byl právě Henry.

V patnácti letech už měl Henry dva metry, váhu přes sto třicet kilogramů a vypadal spíš jako chodící hromada svalů, než člověk. Žíly...

Pokračování na nové adrese tohoto blogu: zpravar.blogspot.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře jsou uzavřeny.

-